Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr letni 2020/2021

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wojciech Weiss
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 41 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 1, budynek nr 520
Elżbieta Konieczna
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Elżbieta Horaczyńska
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Agata Szeklicka
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505

Wtorek

Karolina Nadolska
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12 każdy wtorek, 14:00 - 17:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505

Środa

Barbara Machyna
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505

Czwartek

Barbara Machyna
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 1, budynek nr 540
Elżbieta Horaczyńska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 1, budynek nr 540
Julia Jóźwiak
15:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
17:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505

Piątek

Barbara Machyna, Michał Szymański
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 1-dolna, budynek nr 550
Julia Jóźwiak
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 35 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala tory 1-2, budynek nr 500
Barbara Machyna, Michał Szymański
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 1-dolna, budynek nr 550
Julia Jóźwiak
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 38 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala 2-gorna, budynek nr 550
Barbara Machyna, Michał Szymański
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 37 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala 1-dolna, budynek nr 550
Joanna Kusa
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 36 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 39 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 40 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)