| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.41 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.520), Wojciech Weiss | 8:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak | | 8:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska | | 8:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna | | | 8:00, gr.31 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Michał Szymański | 8:00, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Julia Jóźwiak | 8:00, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak | | 9:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz | | 9:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna | | 9:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Barbara Machyna | 9:30, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska | | 9:30, gr.35 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2 bud.500), Elżbieta Konieczna | 9:30, gr.34 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Michał Szymański | 9:30, gr.33 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Julia Jóźwiak | 9:30, gr.32 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Agata Szeklicka | | 11:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz | | 11:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | 11:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Julia Jóźwiak | | 11:00, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Barbara Machyna | | 11:00, gr.38 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk | 11:00, gr.37 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Michał Szymański | 11:00, gr.36 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | 12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Agata Szeklicka | | | 12:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | 12:30, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Julia Jóźwiak | | | 12:30, gr.39 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | 14:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna | | | | | | | 14:00, gr.40 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| 15:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Maciej Wojciechowski | 15:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak | 15:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna | | | 15:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | 17:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak | | | 17:00, gr.28 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|