Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr letni 2020/2021


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.41
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.520), Wojciech Weiss
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska
8:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska
8:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna
8:00, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Julia Jóźwiak
8:00, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Michał Szymański
8:00, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
9:00
9:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak
9:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz
9:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna
9:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Barbara Machyna
9:30, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska
9:30, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Michał Szymański
9:30, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Elżbieta Konieczna
9:30, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Julia Jóźwiak
9:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
10:00
11:0011:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Agata Szeklicka
11:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz
11:00, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
11:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Julia Jóźwiak
11:00, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Barbara Machyna
11:00, gr.38
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk
11:00, gr.37
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Michał Szymański
11:00, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
12:00
12:30, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
12:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Agata Szeklicka
12:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
12:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Julia Jóźwiak
12:30, gr.39
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
13:00
14:0014:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
14:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
14:00, gr.40
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
15:00
15:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Maciej Wojciechowski
15:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak
15:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
15:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
16:00
17:0017:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Katarzyna Magdziak
17:00, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: