Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Karolina Nadolska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 1, budynek nr 540
Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Karolina Nadolska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Nadolska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Grażyna Dawidowska, Jakub Wieczorek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Elżbieta Konieczna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Czwartek
Barbara Machyna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Piątek
Elżbieta Horaczyńska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Julia Jóźwiak, Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska