Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr letni 2019/2020


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-04-13 - 2020-04-19  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna
9:00
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marta Gębala
9:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Kusa
9:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Violetta Prusińska, Julia Jóźwiak
9:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna
10:00
11:0011:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
11:00, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Jolanta Tomczak
11:00, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna
12:00
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka
12:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska
12:30, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska
12:30, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka
12:30, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Jolanta Tomczak
12:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Elżbieta Konieczna
13:00
14:0014:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka
14:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Grzegorz Szajek
14:00, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska
15:00
15:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: