Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 1, budynek nr 540
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Czwartek
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Nadolska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Karolina Nadolska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grzegorz Szajek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Piątek
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Julia Jóźwiak, Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Elżbieta Konieczna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska