| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | | 8:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marta Gębala | | 9:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Kusa | 9:30, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna | 9:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Violetta Prusińska | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Purat | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | | 11:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | | 11:00, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna | 11:00, gr.28 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Jolanta Tomczak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka | | 12:30, gr.33 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska | 12:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska | | 12:30, gr.32 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Elżbieta Konieczna | 12:30, gr.31 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Jolanta Tomczak | 12:30, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Maciej Palka | | 14:00, gr.34 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska | 14:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Grzegorz Szajek | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna | | 15:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|