Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/2020


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-09-30 - 2019-10-06  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
8:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Kusa
8:00, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
9:00
9:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka
9:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Agata Szeklicka, Jakub Wieczorek, Barbara Machyna
9:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Pernak, Julia Jóźwiak, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak, Joanna Kusa
9:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
9:30, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Kusa
9:30, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Elżbieta Konieczna
10:00
11:0011:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
11:00, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna
11:00, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Karolina Perz
12:00
12:30, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
12:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat, Jolanta Tomczak
12:30, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna
12:30, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Julia Jóźwiak
12:30, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka, Joanna Purat
13:00
14:0014:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
14:00, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Grzegorz Szajek
15:00
15:30, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: