Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Paweł Kantorski, Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Andrzej Bromberek, Katarzyna Pernak, Karolina Perz, Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Purat, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 1, budynek nr 540
Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Horaczyńska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Grażyna Dawidowska, Katarzyna Magdziak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak, Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 1, budynek nr 540
Elżbieta Konieczna
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna, Katarzyna Pernak, Agata Szeklicka, Jakub Wieczorek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Czwartek
Julia Jóźwiak, Joanna Kusa, Katarzyna Pernak, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Julia Jóźwiak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Joanna Purat, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grzegorz Szajek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Piątek
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Horaczyńska, Karolina Perz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 35
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Purat, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 36
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska