Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/2022 - Semestr letni 2020/2021 - Semestr zimowy 2020/2021 - Semestr letni 2019/2020 - Semestr zimowy 2019/2020

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Paweł Kantorski, Katarzyna Magdziak
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
8:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
8:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Kusa
8:00, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna
9:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Katarzyna Magdziak
9:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka
9:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Barbara Machyna, Katarzyna Pernak, Agata Szeklicka, Jakub Wieczorek
9:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Joanna Kusa, Katarzyna Pernak, Grzegorz Szajek, Jolanta Tomczak
9:30, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna
9:30, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Kusa
9:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
10:00
11:0011:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Andrzej Bromberek, Katarzyna Pernak, Karolina Perz, Maciej Wojciechowski
11:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Purat, Jolanta Tomczak
11:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Joanna Kusa
11:00, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna
11:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
11:00, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska, Karolina Perz
12:00
12:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak, Joanna Purat
12:30, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
12:30, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna
12:30, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Julia Jóźwiak
12:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat, Jolanta Tomczak
12:30, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat, Agata Szeklicka
13:00
14:0014:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska
14:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna
14:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
14:00, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Grzegorz Szajek
15:00
15:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
15:30, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: