| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska, Violetta Prusińska | | 8:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Agata Szeklicka | 8:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Jolanta Tomczak | | 8:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | | 8:00, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Joanna Purat | | 8:00, gr.31 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna | | 9:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska | 9:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska, Damian Lisiecki | | 9:30, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Katarzyna Magdziak | | 9:30, gr.32 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna | | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Paweł Kantorski, Jolanta Siekierska | | 11:00, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Julia Jóźwiak | 11:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska, Katarzyna Magdziak | | 11:00, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Katarzyna Magdziak, Jolanta Siekierska | | 11:00, gr.35 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Ewa Koperska, Wojciech Weiss | 11:00, gr.34 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk | 11:00, gr.33 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Piotr Szafarkiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Jolanta Siekierska | 12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Agata Szeklicka, Maciej Wojciechowski | 12:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna, Damian Lisiecki | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Barbara Machyna, Joanna Purat, Jolanta Siekierska | | 12:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska | 12:30, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna, Katarzyna Magdziak, Joanna Purat | | | 12:30, gr.37 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna | 12:30, gr.36 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński, Jolanta Siekierska | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Jolanta Siekierska | 14:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna | | 14:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | | 14:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Joanna Purat, Jolanta Siekierska | | 15:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|