Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr letni 2018/2019


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-05-06 - 2019-05-12  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Violetta Prusińska, Ewa Koperska
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Jolanta Tomczak
8:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Agata Szeklicka, Elżbieta Konieczna
8:00, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Joanna Purat
8:00, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Jolanta Tomczak
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna
9:30, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Magdziak, Elżbieta Konieczna
9:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna, Julia Jóźwiak
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna
11:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Jolanta Siekierska, Paweł Kantorski
11:00, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Grażyna Dawidowska, Jolanta Siekierska
11:00, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Piotr Szafarkiewicz, Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska
11:00, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk
11:00, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Wojciech Weiss, Ewa Koperska
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Damian Lisiecki, Elżbieta Konieczna
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Maciej Wojciechowski, Agata Szeklicka
12:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Jolanta Siekierska
12:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Barbara Machyna, Jolanta Siekierska, Joanna Purat
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska
12:30, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński, Jolanta Siekierska
12:30, gr.37
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna
13:00
14:0014:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna
14:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala, Jolanta Siekierska
14:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
15:00
15:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak, Jolanta Siekierska, Joanna Purat
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: