Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Koperska, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Marta Gębala, Jolanta Siekierska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka, Maciej Wojciechowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 1, budynek nr 540
Elżbieta Konieczna, Damian Lisiecki
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala, Jolanta Siekierska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Elżbieta Konieczna, Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak, Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Paweł Kantorski, Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Barbara Machyna, Joanna Purat, Jolanta Siekierska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Joanna Purat, Jolanta Siekierska
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Marta Gębala, Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Ewa Koperska, Damian Lisiecki
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 1, budynek nr 540
Ewa Koperska, Katarzyna Magdziak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna, Katarzyna Magdziak, Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Czwartek
Katarzyna Pernak, Joanna Purat
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Elżbieta Konieczna, Katarzyna Magdziak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Grażyna Dawidowska, Katarzyna Magdziak, Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Piątek
Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Ewa Koperska, Wojciech Weiss
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 35
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agnieszka Abrahamczyk
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Barbara Machyna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 37
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński, Jolanta Siekierska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 36
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska