Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Ewa Koperska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Siekierska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Jolanta Tomczak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala, Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala, Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Środa
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Julia Jóźwiak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa, Jolanta Siekierska, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna, Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Joanna Purat
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Siekierska
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Czwartek
Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa, Katarzyna Magdziak, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Pernak, Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Grażyna Dawidowska, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Piątek
Julia Jóźwiak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Violetta Prusińska, Joanna Purat, Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska