Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr zimowy 2018/2019


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska
8:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
8:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak
8:00, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak
8:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa, Katarzyna Magdziak, Karolina Perz
8:00, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska
9:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marta Gębala, Barbara Machyna
9:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
9:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna
9:30, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Jolanta Siekierska
11:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Joanna Purat
11:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marta Gębala, Barbara Machyna
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Joanna Kusa, Jolanta Siekierska, Agata Szeklicka
11:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna, Joanna Purat
11:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Jolanta Siekierska
11:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Jolanta Tomczak
11:00, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Violetta Prusińska, Joanna Purat, Jolanta Siekierska
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Agata Szeklicka
12:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna, Joanna Purat
12:30, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak
12:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
12:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
12:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna
13:00
14:0014:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Jolanta Siekierska
14:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
14:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Grażyna Dawidowska, Joanna Purat
15:00
15:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Jolanta Siekierska
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: