Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Koperska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Ewa Koperska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna, Jolanta Siekierska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Wtorek
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Elżbieta Konieczna, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Ewa Koperska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Ewa Koperska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Marek Kruk, Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Purat, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marek Kruk, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna, Jolanta Tomczak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Czwartek
Elżbieta Konieczna, Karolina Perz, Jolanta Siekierska, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Karolina Perz, Jolanta Siekierska, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Piątek
Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Mirosław Kowalski, Karolina Perz, Jolanta Siekierska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna, Ewa Koperska, Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Agnieszka Abrahamczyk, Maciej Czaronek, Paweł Kantorski, Violetta Prusińska, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Marta Gębala, Zenon Jezierski, Karolina Perz, Jolanta Siekierska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska