| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska | | | 8:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz | | | 8:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna | 9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa, Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna | | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska | | 9:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz, Jolanta Siekierska, Jolanta Tomczak | 9:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | 9:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Mirosław Kowalski, Karolina Perz, Jolanta Siekierska | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska | | 11:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Barbara Machyna | | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Ewa Koperska | | 11:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | 11:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Elżbieta Konieczna, Ewa Koperska, Katarzyna Pernak | 11:00, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Julia Jóźwiak, Joanna Purat | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agnieszka Abrahamczyk, Maciej Czaronek, Paweł Kantorski, Violetta Prusińska, Joanna Purat | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna, Jolanta Siekierska | 12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa, Jolanta Tomczak | | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Marek Kruk, Karolina Perz | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat, Jolanta Tomczak | | 12:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz, Jolanta Siekierska, Jolanta Tomczak | | 12:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Julia Jóźwiak, Joanna Purat | 12:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marta Gębala, Zenon Jezierski, Karolina Perz, Jolanta Siekierska | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 14:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marek Kruk, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Barbara Machyna, Jolanta Tomczak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|