Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna, Katarzyna Pernak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Ewa Koperska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Jolanta Siekierska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Karolina Perz
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Ewa Koperska
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Ewa Koperska, Jolanta Siekierska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Ewa Koperska, Jolanta Siekierska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna, Violetta Prusińska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Czwartek
Julia Jóźwiak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Purat
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Marta Gębala, Karolina Perz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Barbara Machyna, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Piątek
Elżbieta Konieczna, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska