| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Ewa Koperska | | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505) | | 8:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz | 8:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna | 9:30, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska | 9:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz | | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska | | 9:30, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | | 11:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat | | 11:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505) | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna, Joanna Purat | | 11:00, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Grażyna Dawidowska | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Barbara Machyna, Joanna Purat | 11:00, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 12:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Ewa Koperska, Karolina Perz | 12:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Jolanta Tomczak | | 12:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Ewa Koperska | 12:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Joanna Purat, Jakub Wieczorek | 12:30, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Barbara Machyna, Karolina Perz | | 14:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|