Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr zimowy 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Barbara Machyna, Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Julia Jóźwiak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna, Violetta Prusińska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Barbara Machyna, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Jolanta Siekierska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz, Jolanta Siekierska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Czwartek
Joanna Kusa, Karolina Perz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Ewa Koperska, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala, Ewa Koperska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Marta Gębala, Ewa Koperska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa, Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Piątek
Julia Jóźwiak, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Ewa Koperska, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska, Marta Gębala
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Julia Jóźwiak, Ewa Koperska, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Ewa Koperska, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 560 — Młyńska