Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr letni 2014/2015


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2015-07-20 - 2015-07-26  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Jolanta Siekierska
8:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka
8:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna
8:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Jolanta Siekierska
8:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska
9:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka
9:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak
9:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Elżbieta Konieczna
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz
11:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz
11:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna
11:00, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agata Szeklicka
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat
12:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
12:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat
12:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna
12:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Purat
12:30, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agata Szeklicka
12:30, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Grażyna Dawidowska
13:00
14:0014:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa
14:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
14:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Karolina Perz
15:00
15:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: