| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Jolanta Siekierska | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz | | 8:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Elżbieta Konieczna | 8:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | 8:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Elżbieta Konieczna | | 8:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Jolanta Siekierska | 8:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna | | 8:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska | | 9:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Elżbieta Konieczna | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak | 9:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | | 9:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz | | 11:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Perz | | 11:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska | | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna | | 11:00, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat | | 12:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | 12:30, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat | | 12:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Konieczna | | 12:30, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Grażyna Dawidowska | 12:30, gr.28 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agata Szeklicka | 12:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Purat | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa | | 14:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Karolina Perz | 14:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|