Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elżbieta Konieczna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Grażyna Dawidowska
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Czwartek
Piątek
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 560 — Młyńska