Plan zajęć przedmiotu Seminarium licencjackie [18-SEL-35h1] Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michał Zwierzykowski
9:00
Seminarium, grupa 100
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Witold Tyborowski
9:00
Seminarium, grupa 92
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Anna Tatarkiewicz
9:00
Seminarium, grupa 91
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Damian Szymczak
9:00
Seminarium, grupa 89
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Miłosz Sosnowski
9:00
Seminarium, grupa 84
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Dorota Skotarczak
9:00
Seminarium, grupa 81
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Agnieszka Sawicz
9:00
Seminarium, grupa 76
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Romuald Rydz
9:00
Seminarium, grupa 74
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Łukasz Różycki
9:00
Seminarium, grupa 73
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Piotr Okulewicz
9:00
Seminarium, grupa 63
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Anita Napierała
9:00
Seminarium, grupa 61
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Maria Musielak
9:00
Seminarium, grupa 60
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Jan Miłosz
9:00
Seminarium, grupa 58
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Maciej Michalski
9:00
Seminarium, grupa 56
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Mariusz Menz
9:00
Seminarium, grupa 55
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Przemysław Matusik
9:00
Seminarium, grupa 54
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Bernadetta Manyś
9:00
Seminarium, grupa 51
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Aleksander Małecki
9:00
Seminarium, grupa 49
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Roman Macyra
9:00
Seminarium, grupa 47
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Waldemar Łazuga
9:00
Seminarium, grupa 46
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Bartosz Kruszyński
9:00
Seminarium, grupa 43
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Adam Krawiec
9:00
Seminarium, grupa 41
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Igor Kraszewski
9:00
Seminarium, grupa 40
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Anna Kotłowska
9:00
Seminarium, grupa 38
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Karol Kościelniak
9:00
Seminarium, grupa 37
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Krzysztof Kaczmarek
9:00
Seminarium, grupa 33
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Zuzanna Jaśkowska-Józefiak
9:00
Seminarium, grupa 30
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Joanna Jaroszyk
9:00
Seminarium, grupa 28
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Tadeusz Janicki
9:00
Seminarium, grupa 26
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Agnieszka Jakuboszczak
9:00
Seminarium, grupa 25
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Magdalena Heruday-Kiełczewska
9:00
Seminarium, grupa 21
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Bożena Górczyńska-Przybyłowicz
9:00
Seminarium, grupa 19
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Zbyszko Górczak
9:00
Seminarium, grupa 18
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Maciej Franz
9:00
Seminarium, grupa 15
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Maciej Forycki
9:00
Seminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Maciej Dorna
9:00
Seminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Rafał Dobek
9:00
Seminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Illona Czamańska
9:00
Seminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Maciej Bugajewski
9:00
Seminarium, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Magdalena Biniaś-Szkopek
9:00
Seminarium, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Katarzyna Balbuza
9:00
Seminarium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30