Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego III - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Pisanie; 3. Gramatyka [15-PNJA-3BA-22] Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Rogos-Hebda
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 236, budynek nr 030
Paweł Korpal
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 368, budynek nr 030
Thomas Anderson
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 153, budynek nr 030
Colin Phillips
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 030
Colin Phillips
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 152, budynek nr 030
Thomas Anderson
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 236, budynek nr 030
Agnieszka Lijewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 368, budynek nr 030
Timothy Williams
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Wtorek
Agnieszka Lijewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 155, budynek nr 030
Bartosz Wiland
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 242, budynek nr 030
Środa
Thomas Anderson
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 240, budynek nr 030
Kamila Dębowska-Kozłowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr 030
Thomas Anderson
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr 030
Karolina Krawczak-Glynn
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 341, budynek nr 030
Jack Hutchens
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 213, budynek nr 030
Małgorzata Olsza
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 238, budynek nr 030
Shane Nahumko
16:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 236, budynek nr 030
Jack Hutchens
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 341, budynek nr 030
Czwartek
Paul Newsham
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 240, budynek nr 030
Shane Nahumko
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr 030
Paul Newsham
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 242, budynek nr 030
Paul Newsham
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 237, budynek nr 030
Anna Rogos-Hebda
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Timothy Williams
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Kolegium Heliodora Święcickiego