Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego III - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Pisanie; 3. Gramatyka [15-PNJA-3BA-22] Semestr letni 2020/2021
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Colin Phillips
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Thomas Anderson
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Shane Nahumko
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
John Casale
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Małgorzata Olsza
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
John Casale
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Wtorek
Colin Phillips
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Anna Rogos-Hebda
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Paul Newsham
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Katarzyna Jankowiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Katarzyna Jankowiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Anna Rogos-Hebda
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Ewa Olszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Timothy Williams
15:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Katarzyna Jankowiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Colin Phillips
15:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Środa
Thomas Anderson
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Thomas Anderson
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 9:45 - 11:15
Paweł Scheffler
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Marcin Turski
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Halszka Bąk
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Czwartek
Ewa Olszewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Kamila Dębowska-Kozłowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sylwiusz Żychliński
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Robert France
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Paul Newsham
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Shane Nahumko
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Urszula Kizelbach
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Shane Nahumko
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Paul Newsham
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 16:45 - 18:15