Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego II - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Gramatyka; 3. Wymowa; 4. Pisanie [15-PNJA-2BA-22] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jarosław Weckwerth
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Mateusz Jekiel
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 324, budynek nr 070
Anna Zbierska-Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 316, budynek nr 110
Robert France
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Robert France
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 227, budynek nr 070
Christopher Whyatt
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 316, budynek nr 110
Robert France
15:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 227, budynek nr 070
Urszula Zielińska
15:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sylwia Wojciechowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 109, budynek nr 110
Małgorzata Kul
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Johnna Quinn Reisner Reisner
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
John Casale
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 201, budynek nr 110
Maciej Kielar
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 202, budynek nr 110
Justyna Rogos-Hebda
18:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 307, budynek nr 110
Wtorek
Karolina Krawczak-Glynn
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 117, budynek nr 172
Danuta Wolfram-Romanowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 117, budynek nr 110
Hanna Wysocka
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 202, budynek nr 110
Małgorzata Kul
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Simon Harris
16:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Bartosz Brzoza
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 109, budynek nr 110
Urszula Zielińska
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 201, budynek nr 110
John Casale
16:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 102, budynek nr 110
Sabrina Haenze
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Małgorzata Kul
18:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 201, budynek nr 110
Środa
Colin Phillips
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Maciej Kielar
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 202, budynek nr 110
Halina Lewandowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 307, budynek nr 110
Simon Harris
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Brian Melton
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 117, budynek nr 172
Maciej Kielar
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 9:45 - 11:15
Anna Dziemianko
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Bartosz Brzoza
16:45
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 316, budynek nr 110
Agata Janicka
16:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 117, budynek nr 110
Christopher Whyatt
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 102, budynek nr 110
Czwartek
Simon Harris
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala A, budynek nr 172
Christopher Whyatt
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
John Casale
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Robert France
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B, budynek nr 172
Weronika Krzebietke
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 227, budynek nr 070
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala B, budynek nr 172
Sabrina Haenze
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
John Casale
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Paula Orzechowska
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 102, budynek nr 110
Piątek
Rafał Jończyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Michał Mostowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 316, budynek nr 110
Johnna Quinn Reisner Reisner
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 307, budynek nr 110
Sabrina Haenze
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 070 — Collegium Maius
- 110 — Collegium Novum bl. A
- 172 — Budynek DS Jowita