Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego II - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Gramatyka; 3. Wymowa; 4. Pisanie [15-PNJA-2BA-12] Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy 2023/2024
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Thomas Anderson
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Simon Harris
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Tomasz Dyrmo
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Joanna Śmiecińska
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Simon Harris
13:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Małgorzata Kul, Krzysztof Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sylwiusz Żychliński
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Małgorzata Kul, Krzysztof Sawala
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Małgorzata Kul
16:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Robert France
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Hanna Wysocka
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Wtorek
Maciej Kielar
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Joanna Śmiecińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Thomas Anderson
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Justyna Rogos-Hebda
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Paweł Scheffler
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Thomas Anderson
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Danuta Wolfram-Romanowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Bartosz Brzoza
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Kathryn Idema
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:30
Grzegorz Michalski
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Paulina Zydorowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Paweł Scheffler
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Ewa Tomczak-Łukaszewska
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sylwiusz Żychliński
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Paweł Scheffler
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Ewa Tomczak-Łukaszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sabrina Haenze
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Hanna Wysocka
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Robert France
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Ewa Tomczak-Łukaszewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Timothy Williams
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Paula Orzechowska
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Środa
Christopher Whyatt
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Katarzyna Burzyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 9:45 - 11:15
Sabrina Haenze
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 13:15 - 14:45
John Casale
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Paulina Łęska-Bayraktar
15:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 15:00 - 16:30
John Casale
15:00
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 15:00 - 16:30
Katarzyna Jankowiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 15:00 - 16:30
Paulina Zydorowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 15:00 - 16:30
Sabrina Haenze
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 15:00 - 16:30
Sabrina Haenze
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Czwartek
Jacek Rysiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Marcin Turski
18:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 18:30 - 20:00