Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego II - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Gramatyka; 3. Wymowa; 4. Pisanie [15-PNJA-2BA-12] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mateusz Jekiel
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 117, budynek nr 110
Sabrina Haenze
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala F, budynek nr 050
Brian Melton
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala H, budynek nr 050
Anna Zbierska-Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 316, budynek nr 110
Robert France
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala D, budynek nr 050
Robert France
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala sala B, budynek nr 050
Christopher Whyatt
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 201, budynek nr 110
Anna Zbierska-Sawala
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 109, budynek nr 110
Karolina Krawczak-Glynn
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 117, budynek nr 110
Simon Harris
16:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 101, budynek nr 110
Thomas Anderson
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 117, budynek nr 110
Maciej Kielar
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 202, budynek nr 110
Justyna Rogos-Hebda
18:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 307, budynek nr 110
Wtorek
Maciej Kielar
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala C, budynek nr 050
Bartosz Brzoza
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 117, budynek nr 110
Ewa Tomczak-Łukaszewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala D, budynek nr 050
Colin Phillips
16:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala D, budynek nr 050
Urszula Zielińska
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 201, budynek nr 110
John Casale
16:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 102, budynek nr 110
Sabrina Haenze
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala I, budynek nr 050
Małgorzata Kul
18:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 201, budynek nr 110
Środa
Maciej Kielar
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 202, budynek nr 110
Halina Lewandowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 203, budynek nr 110
Simon Harris
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala I, budynek nr 050
Johnna Quinn Reisner Reisner
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 102, budynek nr 110
Christopher Whyatt
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 102, budynek nr 110
Czwartek
Simon Harris
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr 110
Christopher Whyatt
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala J, budynek nr 050
John Casale
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala sala C, budynek nr 050
Tomasz Paciorkowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala sala C, budynek nr 050
Robert France
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala J, budynek nr 050
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B, budynek nr 172
Weronika Krzebietke
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 227, budynek nr 070
Tomasz Paciorkowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala J, budynek nr 050
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala B, budynek nr 172
Hanna Wysocka
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 202, budynek nr 110
Robert France
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala sala B, budynek nr 050
Jacek Rysiewicz
16:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala I, budynek nr 050
Piątek
Colin Phillips
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala I, budynek nr 050
Danuta Wolfram-Romanowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr 110
Johnna Quinn Reisner Reisner
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 424, budynek nr 050
Robert France
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala I, budynek nr 050
Urszula Zielińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 117, budynek nr 172
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 316, budynek nr 110
Małgorzata Kul
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 117, budynek nr 110
Michał Mostowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala K, budynek nr 050
Sabrina Haenze
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 316, budynek nr 110
Sobota
Bartosz Brzoza
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda sobota, 8:00 - 9:30
Sala G, budynek nr 050
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 050 — Collegium Martineum
- 070 — Collegium Maius
- 110 — Collegium Novum bl. A
- 172 — Budynek DS Jowita