Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego I - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Ćwiczenia komunikacyjne; 3. Gramatyka; 4. Wymowa; 5. Pisanie [15-PNJA-1BA-22] Semestr letni 2020/2021
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mateusz Jekiel
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Anna Broszkiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Anna Zbierska-Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Maciej Kielar
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Anna Zbierska-Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Paulina Zydorowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Tomasz Szczegóła
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Shane Nahumko
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Karolina Baranowska
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Wtorek
Halszka Bąk
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sylwia Wojciechowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Joanna Śmiecińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Urszula Zielińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Aleksandra Jankowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Kathryn Idema
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sylwia Wojciechowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Aleksandra Wach
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Hanna Wysocka
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Katarzyna Remiszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Anna Zbierska-Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Halszka Bąk
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Anna Zbierska-Sawala
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Ewa Grzywaczewska-Stewart
15:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Halszka Bąk
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Simon Harris
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Środa
Ewa Olszewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Aleksandra Jankowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 9:45 - 11:15
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 9:45 - 11:15
Marcin Naranowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Radosław Dylewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 9:45 - 11:15
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Iwona Kokorniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 11:30 - 13:00
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 11:30 - 13:00
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 11:30 - 13:00
Aleksandra Jankowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Marcin Markowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Danuta Wolfram-Romanowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 13:15 - 14:45
Elżbieta Czembrowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 13:15 - 14:45
Marcin Naranowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 13:15 - 14:45
Marcin Markowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 13:15 - 14:45
Michał Jankowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 15:00 - 16:30
Marcin Markowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 15:00 - 16:30
Sylwiusz Żychliński
16:45
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 16:45 - 18:15
Beniamin Kłaniecki
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 16:45 - 18:15
Paulina Halczak
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 16:45 - 18:15
Joanna Jarząb-Napierała
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 18:30 - 20:00
Czwartek
Sylwia Wojciechowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Hanna Wysocka
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Anna Zbierska-Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sylwia Wojciechowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Anna Zbierska-Sawala
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Shane Nahumko
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Piątek
Paulina Halczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Iwona Łęska-Drajerczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Urszula Zielińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Radosław Dylewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Piotr Rudziński
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Marcin Markowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Iwona Kokorniak
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Danuta Wolfram-Romanowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Jagoda Nosal
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Urszula Zielińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Paulina Zydorowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Michał Jankowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 11:30 - 13:00