Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego I - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Ćwiczenia komunikacyjne; 3. Gramatyka; 4. Wymowa; 5. Pisanie [15-PNJA-1BA-22] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Sawala
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 102, budynek nr 110
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 101, budynek nr 110
Kornelia Boczkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 117, budynek nr 172
Marcin Markowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr 110
Krzysztof Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 102, budynek nr 110
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 307, budynek nr 110
Krzysztof Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Kamila Dębowska-Kozłowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Ewa Tomczak-Łukaszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala A, budynek nr 172
Sylwia Wojciechowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 307, budynek nr 110
Urszula Zielińska
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Elżbieta Czembrowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 201, budynek nr 110
Justyna Rogos-Hebda
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala B, budynek nr 172
Maciej Kielar
16:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Jacek Rysiewicz
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 201, budynek nr 110
Małgorzata Kul
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Wtorek
Piotr Rudziński
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Ewa Olszewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 316, budynek nr 110
Tomasz Szczegóła, Zofia Wypychowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr 110
Krzysztof Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sylwia Wojciechowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B, budynek nr 172
Michał Remiszewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 203, budynek nr 110
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 316, budynek nr 110
Sylwia Wojciechowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala B, budynek nr 172
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 202, budynek nr 110
Aleksandra Jankowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Hanna Wysocka
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 316, budynek nr 110
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 102, budynek nr 110
Danuta Wolfram-Romanowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 117, budynek nr 110
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 202, budynek nr 110
Tomasz Szczegóła
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 203, budynek nr 110
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 316, budynek nr 110
Ewa Olszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 117, budynek nr 172
Iwona Kokorniak
15:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 109, budynek nr 110
Urszula Zielińska
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 316, budynek nr 110
Sabrina Haenze
15:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Shane Nahumko
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 307, budynek nr 110
Ewa Olszewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 203, budynek nr 110
Tomasz Szczegóła
16:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 117, budynek nr 110
Simon Harris
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 202, budynek nr 110
Środa
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 102, budynek nr 110
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 117, budynek nr 110
Krzysztof Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 316, budynek nr 110
Halszka Bąk
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala A, budynek nr 172
Anna Zbierska-Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 101, budynek nr 110
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 102, budynek nr 110
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203, budynek nr 110
Paulina Zydorowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 109, budynek nr 110
Krzysztof Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 316, budynek nr 110
Tomasz Szczegóła
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 117, budynek nr 110
Ewa Tomczak-Łukaszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 13:15 - 14:45
Anna Zbierska-Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 201, budynek nr 110
Elżbieta Czembrowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 102, budynek nr 110
Katarzyna Jankowiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 117, budynek nr 110
Piotr Szczepankiewicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 15:00 - 16:30
Brian Melton
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 15:00 - 16:30
Łukasz Woźniakowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 316, budynek nr 110
Tomasz Szczegóła
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 203, budynek nr 110
Zuzanna Kruk-Buchowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 117, budynek nr 110
Małgorzata Kul
16:45
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 202, budynek nr 110
Jakub Dekier
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 201, budynek nr 110
Czwartek
Halszka Bąk
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala B, budynek nr 172
Shane Nahumko
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 316, budynek nr 110
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr 110
Johnna Quinn Reisner Reisner
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 316, budynek nr 110
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 117, budynek nr 172
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 102, budynek nr 110
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr 110
Hanna Wysocka
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 102, budynek nr 110
Johnna Quinn Reisner Reisner
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 117, budynek nr 172
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 201, budynek nr 110
Katarzyna Jankowiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala A, budynek nr 172
Ewa Tomczak-Łukaszewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Anna Zbierska-Sawala
15:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Weronika Krzebietke
16:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Iwona Kokorniak
16:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Anna Zbierska-Sawala
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 102, budynek nr 110
Jacek Rysiewicz
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Piątek
Rafał Jończyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Iwona Łęska-Drajerczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 117, budynek nr 110
Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 102, budynek nr 110
Paulina Zagórska
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 203, budynek nr 110
Danuta Wolfram-Romanowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 307, budynek nr 110
Weronika Krzebietke
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 117, budynek nr 172
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr 110
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 102, budynek nr 110
Joanna Śmiecińska
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 117, budynek nr 110
Marcin Naranowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 202, budynek nr 110
Paulina Halczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala A, budynek nr 172
Jakub Dekier
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 307, budynek nr 110
Karolina Baranowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 203, budynek nr 110
Łukasz Woźniakowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 117, budynek nr 110
Paulina Zydorowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 202, budynek nr 110
Johnna Quinn Reisner Reisner
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 102, budynek nr 110
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 110 — Collegium Novum bl. A
- 172 — Budynek DS Jowita