Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego I - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Ćwiczenia komunikacyjne; 3. Gramatyka; 4. Wymowa; 5. Pisanie [15-PNJA-1BA-12] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2023/2024
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewelina Wojtkowiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 211, budynek nr 030
Ewa Tomczak-Łukaszewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 241, budynek nr 030
Bartłomiej Kruk
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 240, budynek nr 030
Bartłomiej Kruk
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 030
Iwona Kokorniak
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr 030
Jacek Rysiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 030
Paulina Zydorowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 030
Anna Skałba
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 153, budynek nr 030
Aleksandra Jankowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 030
Marcin Markowicz, Tomasz Szczegóła
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 155, budynek nr 030
Ewa Tomczak-Łukaszewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 233, budynek nr 030
Marcin Markowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 240, budynek nr 030
Ewa Olszewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 155, budynek nr 030
Wtorek
Radosław Dylewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 230, budynek nr 030
Paweł Miszuk
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 211, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 152, budynek nr 030
Ewa Tomczak-Łukaszewska
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr 030
Kathryn Idema
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 235, budynek nr 030
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 230, budynek nr 030
Joanna Rabęda
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 152, budynek nr 030
Iwona Kokorniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 214, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 242, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr 030
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 235, budynek nr 030
Kathryn Idema
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 152, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 153, budynek nr 030
Anna Broszkiewicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 208, budynek nr 030
Elżbieta Czembrowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 213, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 242, budynek nr 030
Tomasz Szczegóła, Joanna Śmiecińska
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 152, budynek nr 030
Michał Remiszewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala Aula, budynek nr 030
Karolina Baranowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 213, budynek nr 030
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 242, budynek nr 030
Ewa Olszewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 152, budynek nr 030
Michał Remiszewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 211, budynek nr 030
Środa
Marcin Naranowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 152, budynek nr 030
Patrycja Kakuba
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 214, budynek nr 030
Halszka Bąk
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 154, budynek nr 030
Radosław Dylewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 238, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 152, budynek nr 030
Karolina Baranowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 229, budynek nr 030
Jacek Rysiewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 153, budynek nr 030
Ewelina Wojtkowiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 230, budynek nr 030
Paulina Zydorowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 214, budynek nr 030
Marcin Markowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 230, budynek nr 030
Michał Remiszewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 155, budynek nr 030
Czwartek
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 214, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 208, budynek nr 030
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 030
Halszka Bąk
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 233, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 214, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr 030
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 233, budynek nr 030
Halina Lewandowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 214, budynek nr 030
Halszka Bąk
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 15:00
Sala 215, budynek nr 030
Marcin Markowicz, Tomasz Szczegóła
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 233, budynek nr 030
Elżbieta Czembrowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 215, budynek nr 030
Bartłomiej Kruk
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 213, budynek nr 030
Aleksandra Wach
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 152, budynek nr 030
Bartłomiej Kruk
16:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 240, budynek nr 030
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 213, budynek nr 030
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Kolegium Heliodora Święcickiego