Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego I - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Ćwiczenia komunikacyjne; 3. Gramatyka; 4. Wymowa; 5. Pisanie [15-PNJA-1BA-12] Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy 2023/2024
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Joanna Śmiecińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Mateusz Jekiel
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Anna Broszkiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Maciej Kielar
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Halina Lewandowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Marcin Naranowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Piotr Szczepankiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Urszula Zielińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Anna Zbierska-Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Marcin Markowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Anna Zbierska-Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Marcin Markowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Shane Nahumko
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Elżbieta Czembrowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Paulina Halczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:00
Aleksandra Wach
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Paulina Zagórska
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Marcin Markowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Shane Nahumko
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Marcin Markowicz
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Wtorek
Sylwia Wojciechowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Urszula Zielińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Aleksandra Jankowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Halszka Bąk
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Danuta Wolfram-Romanowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sylwia Wojciechowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Katarzyna Jankowiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Hanna Wysocka
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Anna Zbierska-Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Paulina Zydorowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Halszka Bąk
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Anna Zbierska-Sawala
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Halszka Bąk
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Kathryn Idema
16:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Karolina Baranowska
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Środa
Halina Lewandowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 8:00 - 9:30
Radosław Dylewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Aleksandra Jankowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 9:45 - 11:15
Katarzyna Jędrzejewska-Pyszczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 9:45 - 11:15
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 9:45 - 11:15
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Paulina Zagórska
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Paulina Łęska-Bayraktar
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 11:30 - 13:00
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 11:30 - 13:00
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Karolina Baranowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Paulina Zagórska
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 11:30 - 13:00
Michał Jankowski, Krzysztof Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Dmytro Khanzhyn
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 13:15 - 14:45
Krzysztof Sawala, Tomasz Szczegóła
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 13:15 - 14:45
Karolina Baranowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 15:00 - 16:30
Robert France, Simon Harris
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 18:30 - 20:00
Czwartek
Sylwia Wojciechowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Anna Zbierska-Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Jagoda Nosal
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sylwia Wojciechowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Hanna Wysocka
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Anna Zbierska-Sawala
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Kornelia Boczkowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Piątek
Iwona Łęska-Drajerczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Urszula Zielińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Radosław Dylewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Piotr Rudziński
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Sawala, Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:45
Piotr Rudziński
9:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Danuta Wolfram-Romanowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Urszula Zielińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Paulina Zydorowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Michał Jankowski, Krzysztof Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15