Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego I - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Ćwiczenia komunikacyjne; 3. Gramatyka; 4. Wymowa; 5. Pisanie [15-PNJA-1BA-12] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marcin Naranowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 154, budynek nr 030
Simon Harris
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 030
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 242, budynek nr 030
Kornelia Boczkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 214, budynek nr 030
Aleksandra Jankowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 211, budynek nr 030
Kamil Kaźmierski
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 233, budynek nr 030
Krzysztof Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 208, budynek nr 030
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 242, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 030
Krzysztof Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr 030
Jerzy Dzierla
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 202, budynek nr 110
Elżbieta Czembrowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 242, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
13:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 030
Paulina Zydorowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 213, budynek nr 030
Ewelina Wojtkowiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 211, budynek nr 030
Hannah Gill
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 241, budynek nr 030
Tomasz Paciorkowski
16:45
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 155, budynek nr 030
Michał Jankowski, Grzegorz Rybacki
16:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 156, budynek nr 030
Anna Rogos-Hebda
16:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 154, budynek nr 030
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 235, budynek nr 030
Tomasz Szczegóła
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 242, budynek nr 030
Ewa Olszewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 215, budynek nr 030
Malwina Wiśniewska-Przymusińska
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 215, budynek nr 030
Wtorek
Danuta Wolfram-Romanowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 233, budynek nr 030
Anna Broszkiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 030
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 156, budynek nr 030
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:30
Sala 208, budynek nr 030
Anna Zbierska-Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 242, budynek nr 030
Anna Dziemianko
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 230, budynek nr 030
Ewa Tomczak-Łukaszewska
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala XII (wieża), budynek nr 030
Tomasz Szczegóła
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 152, budynek nr 030
Michał Jankowski, Grzegorz Rybacki
13:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 154, budynek nr 030
Anna Dziemianko
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 230, budynek nr 030
Daria Arndt
13:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 236, budynek nr 030
Anna Zbierska-Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 242, budynek nr 030
Christopher Whyatt
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 030
Barbara Syguła-Janowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 213, budynek nr 030
Hanna Wysocka
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 208, budynek nr 030
Anna Dziemianko
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 236, budynek nr 030
Colin Phillips
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 155, budynek nr 030
Środa
Marcin Naranowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:45
Sala 213, budynek nr 030
Katarzyna Jankowiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 152, budynek nr 030
Krzysztof Sawala
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 235, budynek nr 030
Aleksandra Pytko
9:45
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Elżbieta Czembrowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr 030
Agnieszka Zajączkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 153, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 156, budynek nr 030
Magdalena Wrembel
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 230, budynek nr 030
Kamil Kaźmierski
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 226/227, budynek nr 030
Krzysztof Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 235, budynek nr 030
Kornelia Boczkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 226/227, budynek nr 030
Elżbieta Czembrowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 213, budynek nr 030
Ewa Grzywaczewska-Stewart
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 156, budynek nr 030
Katarzyna Jankowiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 242, budynek nr 030
Halszka Bąk
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 152, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 213, budynek nr 030
Michał Kapis
13:15
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 240, budynek nr 030
Elżbieta Czembrowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 030
Paulina Zydorowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 154, budynek nr 030
Sabrina Haenze
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 156, budynek nr 030
Ewa Tomczak-Łukaszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala XII (wieża), budynek nr 030
Marcin Markowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 241, budynek nr 030
Halszka Bąk
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 235, budynek nr 030
Jerzy Dzierla
15:00
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 201, budynek nr 110
Ewa Grzywaczewska-Stewart
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 156, budynek nr 030
Ewa Olszewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 152, budynek nr 030
Marcin Markowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 15:00 - 16:45
Sala 155, budynek nr 030
Hannah Gill
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 240, budynek nr 030
Katarzyna Jędrzejewska-Pyszczak
15:45
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 15:45 - 18:15
Sala 153, budynek nr 030
Halszka Bąk
15:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:45 - 18:15
Sala 154, budynek nr 030
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 156, budynek nr 030
Tomasz Paciorkowski
18:30
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 154, budynek nr 030
Michał Jankowski, Grzegorz Rybacki
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 153, budynek nr 030
Czwartek
Tomasz Szczegóła
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 152, budynek nr 030
Łukasz Woźniakowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 155, budynek nr 030
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 152, budynek nr 030
Barbara Syguła-Janowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 235, budynek nr 030
Hanna Wysocka
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 214, budynek nr 030
Urszula Zielińska
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Anna Broszkiewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 211, budynek nr 030
Hanna Wysocka
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 214, budynek nr 030
Barbara Syguła-Janowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr 030
Urszula Zielińska
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Michał Jankowski, Grzegorz Rybacki
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 235, budynek nr 030
Weronika Krzebietke
15:00
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 153, budynek nr 030
Anna Zbierska-Sawala
15:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 230, budynek nr 030
Michał Kapis
16:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 213, budynek nr 030
Anna Zbierska-Sawala
16:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 230, budynek nr 030
Weronika Krzebietke
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 152, budynek nr 030
Krystyna Kułak
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 214, budynek nr 030
Piątek
Agnieszka Zajączkowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:45
Sala 154, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 215, budynek nr 030
Aleksandra Pytko
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 155, budynek nr 030
Magdalena Wrembel
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 316, budynek nr 110
Weronika Krzebietke
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Jerzy Dzierla
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 214, budynek nr 030
Katarzyna Jędrzejewska-Pyszczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala XII (wieża), budynek nr 030
Łukasz Woźniakowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Danuta Wolfram-Romanowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 214, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 030
Tomasz Szczegóła
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 156, budynek nr 030
Paulina Zagórska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 240, budynek nr 030
Iwona Łęska-Drajerczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 030
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: