Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności A [09-PRNJIIA-66] Semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Daniel Pawlak, Chung-Yi Wang
10:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 312b, budynek nr 111
Wtorek
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
8:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 212b, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Hanna Wiczyńska
10:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 10:00 - 11:45
Sala 212, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
10:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 212b, budynek nr 111
Tomasz Borowiak
11:45
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 305, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
11:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 212a, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
15:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 15:15 - 16:45
Sala 111, budynek nr 111
Środa
Tomasz Borowiak
10:00
Konwersatorium, grupa 7
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 307, budynek nr 111
Yuki Horie, Norie Mogi
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 322, budynek nr 111
Daniel Pawlak, Chung-Yi Wang
11:45
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 11:45 - 13:15
Sala 325, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
11:45
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 11:45 - 13:15
Sala 212a, budynek nr 111
Tomasz Borowiak
13:30
Konwersatorium, grupa 7
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 305, budynek nr 111
Swietłana Gaś
13:30
Konwersatorium, grupa 6
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 203, budynek nr 111
Swietłana Gaś
18:40
Konwersatorium, grupa 6
każda środa, 18:40 - 20:10
Sala 203, budynek nr 111
Czwartek
Yuki Horie, Norie Mogi
8:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 322, budynek nr 111
Swietłana Gaś
9:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 9:15 - 10:45
Sala 203, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Hanna Wiczyńska
10:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 305, budynek nr 111
Yuki Horie, Norie Mogi
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 212c, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
10:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 119, budynek nr 111
Daniel Pawlak, Chung-Yi Wang
11:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 120, budynek nr 111
Tomasz Borowiak
13:30
Konwersatorium, grupa 7
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 305, budynek nr 111
Daniel Pawlak, Chung-Yi Wang
13:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 120, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 212, budynek nr 111
Piątek
Swietłana Gaś
7:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 7:30 - 9:00
Sala 203, budynek nr 111
Yuki Horie, Norie Mogi
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 313, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
13:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 212a, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Hanna Wiczyńska
15:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 15:15 - 16:45
Sala 314, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B