Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II jezyka specjalności A [09-PRNJIIA-16] Semestr zimowy 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
11:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 203, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
11:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 322, budynek nr 111
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
11:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 212, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 314, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
11:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 325, budynek nr 111
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
13:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 212, budynek nr 111
Wtorek
Środa
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
8:15
Konwersatorium, grupa 5
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 212, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
8:15
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 322, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
8:15
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 203, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
8:15
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 325, budynek nr 111
Czwartek
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
8:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 203, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
8:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 118, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
10:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 203, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
10:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 118, budynek nr 111
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
10:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 212, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 314, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
10:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 325, budynek nr 111
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
11:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 312b, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 212, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
11:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 325, budynek nr 111
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B