Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II jezyka specjalności A [09-PRNJIIA-16] Semestr zimowy 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Marcin Kłos
8:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 322, budynek nr 111
Joanna Anders, Joanna Nowak-Michalska
8:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 119, budynek nr 111
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
10:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 203, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
13:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 212c, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
13:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 314, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
15:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 15:15 - 16:45
Sala 314, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
17:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 325, budynek nr 111
Środa
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
11:45
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 11:45 - 13:15
Sala 203, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
13:30
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 325, budynek nr 111
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
13:30
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 203, budynek nr 111
Joanna Anders, Joanna Nowak-Michalska
17:00
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 119, budynek nr 111
Czwartek
Marcin Kłos
8:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 212c, budynek nr 111
Joanna Anders, Joanna Nowak-Michalska
8:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 119, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
8:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 314, budynek nr 111
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
8:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 203, budynek nr 111
Joanna Anders, Joanna Nowak-Michalska
11:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 119, budynek nr 111
Norbert Kordek, Chung-Yi Wang
13:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 325, budynek nr 111
Piątek
Marcin Kłos
8:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 212a, budynek nr 111
Marcin Kłos
11:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 322, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 314, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B