Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-JN-66] Semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Amaia Dones Mendia, Magdalena Kębłowska
8:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 119, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja
10:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 212, budynek nr 111
Amaia Dones Mendia, Magdalena Kębłowska
10:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 119, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja
11:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 212, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
13:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 212a, budynek nr 111
Maria Kowalczyk, Cecylia Nowicka-Czerwińska, Eva Rufo Sanchez-Roman
15:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 15:15 - 16:45
Sala 325, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
15:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 15:15 - 16:45
Sala 212a, budynek nr 111
Maria Kowalczyk, Cecylia Nowicka-Czerwińska, Eva Rufo Sanchez-Roman
17:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 119, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja
17:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 220, budynek nr 111
Środa
Maria Kowalczyk, Cecylia Nowicka-Czerwińska, Eva Rufo Sanchez-Roman
10:00
Konwersatorium, grupa 5
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 2, budynek nr 112
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 11:45 - 13:15
Sala 212a, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja
13:30
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 314, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
13:30
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 305, budynek nr 111
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
15:15
Konwersatorium, grupa 6
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 111, budynek nr 111
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Chung-Yi Wang, Wu Wei-Ching
15:15
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 312b, budynek nr 111
Czwartek
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
8:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 203, budynek nr 111
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Chung-Yi Wang, Wu Wei-Ching
8:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 325, budynek nr 111
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
11:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 203, budynek nr 111
Amaia Dones Mendia, Magdalena Kębłowska
11:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 119, budynek nr 111
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Chung-Yi Wang, Wu Wei-Ching
11:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 220, budynek nr 111
Maria Kowalczyk, Cecylia Nowicka-Czerwińska, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 118, budynek nr 111
Piątek
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Chung-Yi Wang, Wu Wei-Ching
10:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 325, budynek nr 111
Amaia Dones Mendia, Magdalena Kębłowska
11:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 305, budynek nr 111
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
15:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 15:15 - 16:45
Sala 203, budynek nr 111
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 111 — Collegium Novum bl. B
- 112 — Collegium Novum bl. C