Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-JN-46] Semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Tomasz Borowiak, Ganesh Gupta, Krzysztof Stroński
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 111, budynek nr 111
Tomasz Borowiak, Ganesh Gupta, Krzysztof Stroński
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 221, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 119, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
15:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 15:15 - 16:45
Sala 314, budynek nr 111
Środa
Yuki Horie, Norie Mogi, Aki Wendland
10:00
Konwersatorium, grupa 6
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 120, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
10:00
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 323, budynek nr 111
Tomasz Borowiak, Ganesh Gupta, Krzysztof Stroński
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 220, budynek nr 111
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
13:30
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 203, budynek nr 111
Czwartek
Yuki Horie, Norie Mogi, Aki Wendland
10:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 322, budynek nr 111
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
10:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 203, budynek nr 111
Tomasz Borowiak, Ganesh Gupta, Krzysztof Stroński
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 220, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
11:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 314, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 212b, budynek nr 111
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Wu Wei-Ching
13:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 212a, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
15:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Sala 119, budynek nr 111
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
15:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Sala 324, budynek nr 111
Piątek
Yuki Horie, Norie Mogi, Aki Wendland
10:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 322, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman
10:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 212a, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
10:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 214, budynek nr 111
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Wu Wei-Ching
11:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 312b, budynek nr 111
Yuki Horie, Norie Mogi, Aki Wendland
13:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 322, budynek nr 111
Oksana Erdeli-Klyap, Swietłana Gaś
13:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 203, budynek nr 111
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Wu Wei-Ching
13:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 312b, budynek nr 111
Magdalena Oleśkowicz-Popiel, Wu Wei-Ching
15:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:15 - 16:45
Sala 325, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B