Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-66] Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 221, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Severine Pacholczyk
8:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 212, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Severine Pacholczyk
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 118, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Jamila Oueslati
15:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 210, budynek nr 111
Wtorek
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Supawan Sukonthachaya
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 118, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Supawan Sukonthachaya
15:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 118, budynek nr 111
Środa
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 221, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chia-Wei Lin
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 119, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 109, budynek nr 111
Czwartek
Hanna Kupś, Chia-Wei Lin
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 118, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
11:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Jamila Oueslati
15:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 212a, budynek nr 111
Jamila Oueslati
16:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 212a, budynek nr 111
Piątek
Setha Long-Kucharczyk
13:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 212a, budynek nr 111
Beata Nadzieja, Severine Pacholczyk
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 220, budynek nr 111
Supawan Sukonthachaya
15:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 118, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
15:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 212a, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chia-Wei Lin
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 119, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B