Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-66] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michael Abdalla, Ashraf Benyamin, Bernard Kołodziej
8:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 212a, budynek nr 111
Tomasz Borowiak
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos, Norie Mogi
11:30
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 314, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 119, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos, Norie Mogi
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 322, budynek nr 111
Minqi Chen, Chung-Yi Wang
13:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 118, budynek nr 111
Wtorek
Minqi Chen, Chung-Yi Wang
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 314, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 119, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Środa
Pascale Bali, Beata Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 111
Swietłana Gaś
16:45
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 120, budynek nr 111
Minqi Chen, Chung-Yi Wang
16:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 302, budynek nr 111
Swietłana Gaś
18:30
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 120, budynek nr 111
Czwartek
Yuki Horie, Marcin Kłos, Norie Mogi
8:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 322, budynek nr 111
Swietłana Gaś
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 323, budynek nr 111
Minqi Chen, Chung-Yi Wang
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 120, budynek nr 111
Michael Abdalla, Ashraf Benyamin, Bernard Kołodziej
13:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 305, budynek nr 111
Piątek
Pascale Bali, Beata Nadzieja
8:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 118, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos, Norie Mogi
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 120, budynek nr 111
Tomasz Borowiak
13:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 212, budynek nr 111
Michael Abdalla, Ashraf Benyamin, Bernard Kołodziej
13:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 305, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 118, budynek nr 111
Tomasz Borowiak
15:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 212, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B