Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Praktyczna nauka II języka specjalności 09-PRNJII-66
Plan zajęć - Semestr letni 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2021/2022 - Semestr letni 2020/2021 - Semestr letni 2019/2020 - Semestr letni 2018/2019 - Semestr letni 2017/2018

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-03-09 - 2020-03-15  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.5
Konwersatorium (212A), Michael Abdalla, Bernard Kołodziej, Ashraf Benyamin
8:00, gr.4
Konwersatorium (323), Swietłana Gaś
8:00, gr.7
Konwersatorium (322), Norie Mogi, Yuki Horie, Marcin Kłos
8:00, gr.3
Konwersatorium (118), Pascale Bali, Beata Nadzieja
9:00
9:45, gr.6
Konwersatorium (212), Tomasz Borowiak
9:45, gr.3
Konwersatorium (212), Pascale Bali, Beata Nadzieja
9:45, gr.2
Konwersatorium (120), Chung-Yi Wang, Minqi Chen
10:00
11:00
11:30, gr.1
Konwersatorium (119), Israel Sostenes-Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska, Eva Rufo Sanchez-Roman
11:30, gr.7
Konwersatorium (314), Norie Mogi, Yuki Horie, Marcin Kłos
11:30, gr.1
Konwersatorium (119), Israel Sostenes-Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska, Eva Rufo Sanchez-Roman
11:30, gr.2
Konwersatorium (314), Chung-Yi Wang, Minqi Chen
12:00
13:00
13:15, gr.2
Konwersatorium (118), Chung-Yi Wang, Minqi Chen
13:15, gr.3
Konwersatorium (322), Pascale Bali, Beata Nadzieja
13:15, gr.7
Konwersatorium (221), Norie Mogi, Yuki Horie, Marcin Kłos
13:15, gr.1
Konwersatorium (119), Israel Sostenes-Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:15, gr.5
Konwersatorium (305), Michael Abdalla, Bernard Kołodziej, Ashraf Benyamin
13:15, gr.3
Konwersatorium (118), Pascale Bali, Beata Nadzieja
13:15, gr.5
Konwersatorium (305), Michael Abdalla, Bernard Kołodziej, Ashraf Benyamin
13:15, gr.6
Konwersatorium (212), Tomasz Borowiak
13:15, gr.7
Konwersatorium (120), Norie Mogi, Yuki Horie, Marcin Kłos
14:00
15:0015:00, gr.6
Konwersatorium (212), Tomasz Borowiak
16:00
16:45, gr.2
Konwersatorium (302), Chung-Yi Wang, Minqi Chen
16:45, gr.4
Konwersatorium (120), Swietłana Gaś
17:00
18:00
18:30, gr.4
Konwersatorium (120), Swietłana Gaś
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Novum bl. B