Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-56] Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 220, budynek nr 111
Monika Kaczmarek, Norie Mogi
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 212b, budynek nr 111
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
11:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Monika Kaczmarek, Norie Mogi
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 212b, budynek nr 111
Chia-Wei Lin, Yu Ling Lin
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 312b, budynek nr 111
Chia-Wei Lin, Yu Ling Lin
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 111
Wtorek
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
8:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 203, budynek nr 111
Środa
Beata Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 212a, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Beata Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 313, budynek nr 111
Czwartek
Monika Kaczmarek, Norie Mogi
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 221, budynek nr 111
Monika Kaczmarek, Norie Mogi
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 111
Beata Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 118, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Beata Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 118, budynek nr 111
Chia-Wei Lin, Yu Ling Lin
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 119, budynek nr 111
Piątek
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
13:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 212a, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 203, budynek nr 111
Chia-Wei Lin, Yu Ling Lin
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 109, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B