Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-56] Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Beata Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 119, budynek nr 111
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 313, budynek nr 111
Unai Casas Antia, Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 118, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
11:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 221, budynek nr 111
Beata Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 119, budynek nr 111
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 212b, budynek nr 111
Homeira Moradi
13:15
Konwersatorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 119, budynek nr 111
Homeira Moradi
16:45
Konwersatorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 118, budynek nr 111
Elena Chashchina, Swietłana Gaś, Tatjana Navicka
16:45
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 120, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
16:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 119, budynek nr 111
Wtorek
Elena Chashchina, Swietłana Gaś, Tatjana Navicka
11:30
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 312b, budynek nr 111
Beata Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 120, budynek nr 111
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 313, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 119, budynek nr 111
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
13:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 220, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 313, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 313, budynek nr 111
Środa
Czwartek
Homeira Moradi
9:45
Konwersatorium, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 203, budynek nr 111
Elena Chashchina, Swietłana Gaś, Tatjana Navicka
9:45
Konwersatorium, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 220, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Homeira Moradi
11:30
Konwersatorium, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 203, budynek nr 111
Unai Casas Antia, Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Piątek
Elena Chashchina, Swietłana Gaś, Tatjana Navicka
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 220, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
13:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 120, budynek nr 111
Beata Nadzieja
13:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 312b, budynek nr 111
Unai Casas Antia, Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 212b, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
15:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 120, budynek nr 111
Unai Casas Antia, Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
15:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 203, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 119, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B