Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-46] Semestr letni 2020/2021
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Norbert Kordek, Fu-lan Lee
8:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Setha Long-Kucharczyk
8:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Ashraf Benyamin, Jamila Oueslati
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Norbert Kordek, Fu-lan Lee
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Setha Long-Kucharczyk
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Kowit Pimpuang
11:30
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Ashraf Benyamin, Jamila Oueslati
11:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Kowit Pimpuang
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
13:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
13:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Wtorek
Kowit Pimpuang
8:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Kowit Pimpuang
9:45
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Ashraf Benyamin, Jamila Oueslati
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
16:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Środa
Ashraf Benyamin, Jamila Oueslati
15:00
Konwersatorium, grupa 6
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
16:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Czwartek
Piątek
Norbert Kordek, Fu-lan Lee
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Setha Long-Kucharczyk
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Norbert Kordek, Fu-lan Lee
11:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Setha Long-Kucharczyk
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: UAM