Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-46] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Homeira Moradi
8:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 221, budynek nr 111
Minqi Chen, Hanna Kupś
8:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 325, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
9:45
Konwersatorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 312b, budynek nr 111
Homeira Moradi
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 323, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 203, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 314, budynek nr 111
Minqi Chen, Hanna Kupś
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 325, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 312b, budynek nr 111
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
11:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 313, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 323, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 203, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 221, budynek nr 111
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
13:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 305, budynek nr 111
Wtorek
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
8:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 212b, budynek nr 111
Minqi Chen, Hanna Kupś
8:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 221, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
9:45
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 119, budynek nr 111
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 118, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 325, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 212b, budynek nr 111
Minqi Chen, Hanna Kupś
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Środa
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
15:00
Konwersatorium, grupa 7
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 119, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
16:45
Konwersatorium, grupa 7
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 119, budynek nr 111
Czwartek
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 8
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Piątek
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
9:45
Konwersatorium, grupa 7
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 119, budynek nr 111
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 323, budynek nr 111
Homeira Moradi
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 120, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Eva Rufo Sanchez-Roman, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 8
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 119, budynek nr 111
Homeira Moradi
11:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 221, budynek nr 111
Marcin Kłos, Norie Mogi
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 212, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
13:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 203, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B