Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-36] Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
8:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 212b, budynek nr 111
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
8:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 221, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
8:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 220, budynek nr 111
Jamila Oueslati
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 312b, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 212b, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Agata Wolarska-Sobocińska
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 203, budynek nr 111
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 220, budynek nr 111
Kowit Pimpuang, Supawan Sukonthachaya
11:30
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 120, budynek nr 111
Jamila Oueslati
11:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 312b, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Agata Wolarska-Sobocińska
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 203, budynek nr 111
Kowit Pimpuang, Supawan Sukonthachaya
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 120, budynek nr 111
Wtorek
Kowit Pimpuang, Supawan Sukonthachaya
8:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 120, budynek nr 111
Jamila Oueslati
8:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 119, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
8:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 221, budynek nr 111
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 212, budynek nr 111
Kowit Pimpuang, Supawan Sukonthachaya
9:45
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 120, budynek nr 111
Jamila Oueslati
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 111
Środa
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
16:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 212c, budynek nr 111
Czwartek
Piątek
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Agata Wolarska-Sobocińska
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 212b, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 220, budynek nr 111
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 120, budynek nr 111
Eva Rufo Sanchez-Roman, Agata Wolarska-Sobocińska
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 212b, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Norie Mogi, Anna Śledzińska-Adamczak
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 212a, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B