Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-36] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
8:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 119, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre
9:45
Konwersatorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 120, budynek nr 111
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 119, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 323, budynek nr 111
Szymon Grzelak, Marcin Kłos, Norie Mogi
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 302, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 220, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 120, budynek nr 120
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 314, budynek nr 111
Szymon Grzelak, Marcin Kłos, Norie Mogi
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 203, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 220, budynek nr 111
Wtorek
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
8:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 312b, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
8:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 322, budynek nr 111
Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 312b, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 323, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 322, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 325, budynek nr 111
Homeira Moradi
15:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 221, budynek nr 111
Homeira Moradi
16:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 221, budynek nr 111
Środa
Czwartek
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 118, budynek nr 111
Homeira Moradi
13:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 111
Pascale Bali, Beata Nadzieja, Izabela Orchowska
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 314, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 212b, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
13:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:30 - 14:15
Sala 203, budynek nr 111
Edyta Kwiatkowska-Faryś, Eva Rufo Sanchez-Roman
15:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 119, budynek nr 111
Elena Chashchina, Tatjana Navicka
15:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 203, budynek nr 111
Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 212, budynek nr 111
Piątek
Szymon Grzelak, Marcin Kłos, Norie Mogi
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre
11:30
Konwersatorium, grupa 8
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 118, budynek nr 111
Szymon Grzelak, Marcin Kłos, Norie Mogi
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 11:45 - 13:00
Sala 221, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre
13:15
Konwersatorium, grupa 8
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 118, budynek nr 111
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: