Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-26] Semestr letni 2020/2021
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
13:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Yuki Horie, Marcin Kłos, Anna Śledzińska-Adamczak
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
15:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
16:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
18:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Wtorek
Środa
Yuki Horie, Marcin Kłos, Anna Śledzińska-Adamczak
15:00
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
16:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
16:45
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
18:30
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Czwartek
Elena Chashchina, Swietłana Gaś
8:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Piątek
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Beata Nadzieja, Roman Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Hanna Kupś, Fu-lan Lee, Chung-Yi Wang
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Yuki Horie, Marcin Kłos, Anna Śledzińska-Adamczak
15:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Yuki Horie, Marcin Kłos, Anna Śledzińska-Adamczak
16:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala zajęcia zdalne, budynek nr UAM
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: UAM