Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka II języka specjalności [09-PRNJII-16] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Supawan Sukonthachaya
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 120, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
13:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 119, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
13:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 212, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
13:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 220, budynek nr 111
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
13:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 314, budynek nr 111
Minqi Chen, Norbert Kordek
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 111
Supawan Sukonthachaya
15:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 120, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
15:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 302, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
15:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 220, budynek nr 111
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
15:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 314, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 212a, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
16:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 212a, budynek nr 111
Wtorek
Supawan Sukonthachaya
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 120, budynek nr 111
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
13:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 302, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
13:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 212a, budynek nr 111
Minqi Chen, Norbert Kordek
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 118, budynek nr 111
Supawan Sukonthachaya
15:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 120, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
15:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 212a, budynek nr 111
Środa
Czwartek
Piątek
Joanna Nowak-Michalska, Israel Sóstenes Pelcastre, Agata Wolarska-Sobocińska
9:45
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 119, budynek nr 111
Marcin Michalski, Jamila Oueslati
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 321, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
9:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 312b, budynek nr 111
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 212, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 323, budynek nr 111
Minqi Chen, Norbert Kordek
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 314, budynek nr 111
Setha Long-Kucharczyk
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 312b, budynek nr 111
Magdalena Kiełbowicz, Beata Nadzieja
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 212, budynek nr 111
Yuki Horie, Marcin Kłos
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 120, budynek nr 111
Minqi Chen, Norbert Kordek
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 314, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B